את מספיק טובה בדיוק כמו שאת.

- ליסה גנסקי, יזמית וסופרת

היי, אם זו הפעם הראשונה שאנחנו נפגשות

אני לירון רביב,
מעצבת גרפית ומאמנת עסקית בשיטת NLP ואני מלווה בעלות עסקים להצלחה עסקית בדיגיטל באמצעות כלים מקצועיים ואימוניים.

בעצם אפשר לומר שמהיום שבו נגעתי לראשונה בתוכנת הפוטושופ, התאהבתי בעיצוב גרפי. התאהבתי ביכולת של עיצוב גרפי להעביר מסרים ויזואליים, בדרך שבה מילים לעולם לא יצליחו להעביר. התאהבתי ביכולת של עיצוב להיות מושלם ומדויק לפרטים הקטנים.

למעשה, כשאני חושבת על זה – תמיד כשהיו שואלים אותי מה אני רוצה להיות כשאהיה גדולה, עניתי "מעצבת". לא באמת ידעתי בגיל הזה מה אני רוצה לעצב, אבל כבר מילדות ידעתי שעולם העיצוב בוער בי.

כשאני חושבת על זה היום, אני יודעת שהסיבה שרציתי לעצב היא אותה סיבה שגרמה לי להתאהב בתוכנות העיצוב, לפני כל אותן השנים – כי ראיתי איזה כוח יש לעיצוב טוב, כמה הוא יכול לרגש ולהעביר מסרים ויזואליים ברגע.

ועדיין, למרות כל הרצון, אחרי שהתבגרתי וסיימתי את הצבא, בחרתי בתחום אחר לגמרי. למה? כי האמנתי לרעשי הרקע שסביבי, שאמרו לי שעיצוב זה לאמ קצוע שמתפרנסים ממנו. ולכן, מתוך אמונה שעיצוב הוא לא ״מקצוע״ – בחרתי בלימודים בתחום מנוגד לחלוטין וסיימתי תואר בפסיכולוגיה וקרימינולוגיה במכללה האקדמית עמק יזרעאל. במשך שלוש שנים שקדתי על תיאוריות בפסיכולוגיה, שיטות מחקר וסיורים בבתי כלא (אמיתי לחלוטין!) וכל אותו הזמן האהבה שלי לעיצוב גרפי נשארה שקטה ושמורה בבטן.

אחרי סיום הלימודים, ואחרי שכבר הבנתי שהקריירה שלי במחקר ובפסיכולוגיה נגמרת עם תום התואר, הגעתי ממש במקרה לעבוד במשרד פרסום. בהתחלה ככותבת תוכן ולאחר מכן כמנהלת לקוחות, שחלקם הגדול הפכו במרוצת השנים לחברי נפש של ממש. השהייה במשרדי פרסום, בהם קריאייטיב ועיצוב זורמים בוריד, הציתה בי מחדש את התשוקה לעיצוב גרפי, והפעם לא יכולתי להשתיק אותה יותר.

כדי ללמוד ולהתמקצע כמה שיותר, נרשמתי ללימודים בבית הספר לעיצוב ויצו חיפה ולמדתי את המיטב של עולם העיצוב מידי עשרות מרצים ומרצות מהשורה הראשונה של עולם העיצוב והאומנות, ולימודים אלו, יחד עם התשוקה העזה שהייתה בי מאז ומעולם לעצב – הפכו אותי למעצבת שאני היום. בתור מעצבת עצמאית, אני יוצרת מותגים לבעלות עסקים שיודעות עמוק בבטן שהן לא נועדו להישאר עסק קטן, אלא להפוך למותג שיכבוש את העולם בסערה ויחד אנו יוצרות מיתוגים, דפי נחיתה ועיצובים מרהיבים לסושיאל ובדפוס.

אבל זה לא הספיק לי. כי הרגשתי בבטן שאני ״לא רק מעצבת גרפית״ אלא יש בי את הפן הטיפולי, המאמן, המכיל, זה שסיים את התואר בפסיכולוגיה לפני כל אותן השנים ולא קיבל ביטוי בעולם שבחוץ. ולכן, מתוך תחושה שאני רוצה להביא את הפן הזה שבי לידי ביטוי, נרשמתי ללימודי אימון NLP במכללת תוצאות המובילה וכיום, בתור מאמנת עסקית ומעצבת גרפית, יש בידיי את כל הכלים כדי ללוות אותך ליצירת מותג חזק בעולם הדיגיטלי, שמדבר, נשמע ונראה כמו מותג עולמי מוביל.

אז מה את אומרת, מוכנה להפוך למותג ענק?

השאירי פרטים בטופס מטה ויחד נהפוך את העסק שלך למותג מצליח!

הנה טעימה קטנה מהעבודות שיצרתי לאורך השנים: