את בדיגיטל כי אמרו לך שהיום אי אפשר לשווק בלי להיות ברשתות החברתיות.

אז את כותבת תוכן, רוקדת ברילס, משתתפת בעוד וובינר שמבטיח לך הבטחות, רוכשת עוד קורס דיגיטלי בתקווה שהוא יעזור לך, מחפשת טרנדים שיכולים להתאים לעסק, רודפת אחרי קהל היעד, מתכננת ומשווקת את השירותים שלך ו ... זה עדיין לא עובד לך.
אז קודם כל תדעי שאת לא לבד.

המון בעלות עסקים מדהימות בתחומן, עם שירותים מדהימים,

לא מצליחות לשווק ולמכור את השירותים שלהן,

לא בגלל שהן לא טובות במה שהן עושות,

אלא כי חסרים להן הכלים שיעזרו להן לעשות את כל זה,

ובעיקר – חסר להן הידע על מה הבידול שלהן,

מה מייחד אותן בים השפע של הרשתות החברתיות,

ולמה שבעצם הקהל שלהן יבחר דווקא בהן.

מזדהה? אם כן, אז תהליך Bright הוא בדיוק בשבילך.

תהליך Bright הוא תהליך אישי 1:1 הנמשך שבועיים ומלווה יד ביד יחד איתי, וכולל פגישת ליווי עסקית עם מאמנת עסקית ומעצבת גרפית מוסמכת, בה נבין מהם האתגרים הנוכחיים שלך בעסק, שלא מאפשרים לך לצמוח ולהגדיל את העסק דרך הדיגיטל, נדייק את הבידול וקהל היעד שלך ונמצא את הדרך הייחודית שלך למגנט אלייך יותר לקוחות שיגדילו לך את העסק.

אני יודעת שאת משקיעה כל כך הרבה זמן

בתכנון, הכנה ועיצוב של תוכן עבור הדיגיטל שלך,

אבל לא באמת רואה ממנו תוצאות.

אני גם יודעת שאת רוצה להרגיש בטוחה בדרך וביכולות שלך,

כדי להיות עצמאית אמיתית ולעשות דברים בדרך שלך ולהצליח בכך,

ולכן הפגישה מותאמת אלייך במדויק, במטרה למצוא את הדרך הייחודית שלך, שמתאימה ונוחה לך.

עם מה תצאי מהפגישה?

✦ בהירות

כשמה כן היא, מטרת הפגישה היא לייצר אצלך בהירות.
בהירות בנוגע למהות העסק שלך, בהירות בנוגע לקהל היעד שלך, בהירות בנוגע לתוכן ולנראות הויזואלית שלך וכמובן - בהירות שתעזור לך למשוך אלייך לקוחות חדשים ומדויקים רק לך.

✦ מוטיבציה

אני יודעת בדיוק כמה זה קשה למצוא את המוטיבציה לייצר תכנים כשאת לא בטוחה שמה שאת עושה הוא מספיק טוב או מספיק מעניין. בפגישת נדייק את הנראות ואת התכנים שלך בצורה שתעניק לך מוטיבציה לצאת וליצור תכנים שימגנטו אלייך עוד לקוחות.

✦ ביטחון

במהלך הפגישה נתמודד עם חסמים תודעתיים ואמונות מגבילות שעומדות בדרכך להצליח ואחרי הפגישה תראי כמה קל זה להצליח באמת, כשאת מאפשרת לעצמך להאמין שאת טובה, ראויה ומסוגלת לכך.

✦ הצלחה

את לא צריכה לספר לי איך ההרגשה לנסות הכל שוב ושוב ולא להצליח. אני הייתי שם וניסיתי שוב ושוב עד שהצלחתי. ואת כל כלי ההצלחה שלי אני רוצה להעביר ישירות אלייך בתהליך Bright. אחרי הפגישה יהיו בידייך הכלים המקצועיים והיעילים ביותר להצלחה עסקית בדיגיטל, שיאפשרו לך למשוך יותר לקוחות ולהגדיל את העסק.