ליווי עסקי לבניית מותג

הגיע הזמן שלך להפוך את העסק – למותג.
ליווי עסקי מקצועי וממוקד עוזר לך לבנות מותג מדויק,
כזה שיודע בדיוק מה הבידול שלו ומה יש לו להציע לקהל –
הכל כדי שתוכלי לנהל את עסק חלומותייך,
בדיוק כמו שתמיד רצית.

שמים את הדגש בקריאייטיב.

קריאייטיב = כל פיסת תוכן ממוקד לקהל שלך, שקולע בול ובולט בשטח, מבליט את הבידול שלך וממצב אותך כמותג עם קול ייחודי שלא ניתן להתעלם ממנו.

בשונה מכל תוכנית ליווי אחרת, רק בליווי הזה תמצאי מיקוד מדויק שיעזור לך לא רק לדייק את העסק שלך ,אלא גם לשים את הדגש על יצירת תוכן מדויק לקהל, שפוגע בול בפוני, מדבר לצרכים של הקהל שלך, הופך אותך לנחשקת בעיני הקהל ומגדיל את העסק שלך בקלות.

כותרת אלמנט

במה נעסוק בליווי שלנו?

מפגש 1

הסיפור של העסק מציאת הבידול הייחודי דיוק הערכים העסקיים
הצבת מטרות עסקיות

מפגש 2

פיצוח קהל היעד
מציאת הלקוח האידיאלי
התאמת המוצר ללקוח האידיאלי – מה הוא צריך ממני?

מפגש 3

בניית קריאייטיב תוכן
איך למצוא רעיונות לתוכן ממוקד ומוכר
עבודה עם אסטרטגיית תוכן
סוגי תוכן לפני סוגי לקוחות

מפגש 4

קריאייטיב בעיצוב
בניית פלטה צבעונית
שדרוג העיצוב הקיים
איך לעצב פוסט בולט
יצירת פיד מעוצב

מפגש 5

קריאייטיב לדיגיטל
שמירה על אחידות ויזואלית
יצירת זכירות לאורך זמן
עיצוב דפי נחיתה לפי המותג

מפגש 6

בניית גאנט לעבודה לטווח הארוך מפגש סיכום דיוק וסגירת קצוות

מפגש שבועי או דו שבועי

ניפגש אחת לשבוע או אחת לשבועיים למפגש של שעה וחצי, כאשר בכל מפגש נתמקד בפן אחר של התחומים העסקיים בהם תרצי להתמקד, נקדם את הפעילות העסקית שלך ונדייק את הבידול העסקי שלך, כדי למשוך אלייך את הקהל המדויק ביותר.

סיכום מפגש

לאחר כל מפגש, תקבלי ממני למייל סיכום מפגש מפורט הכולל את כל מה שעברנו עליו בפגישה שלנו, כולל משימות קטנות ופשוטות ליישום, שיעזרו לך לדייק את הנושאים עליהם עברנו במפגשים ויעזרו לך להתקדם לעבר המטרות האישיות והעסקיות שלך.

ליווי יד ביד, צמוד ומקצועי לאורך כל הדרך

מוכנה להפוך עסק קטן למותג מבוקש?

השאירי פרטים מטה ותעברי מיד לשאלון אבחון שיבחן את התאמתך לשירות הליווי העסקי 1:1
במידה ותימצאי מתאימה לליווי, אחזור אלייך תוך 24 שעות לשיחת היכרות בה נבין מהו מסלול הליווי שהכי יתאים לך

קצת שאלות שאולי יש לך

עם כ״כ הרבה! קודם כל עם הידיעה שאת כבר לא עסק קטן ולא מגובש, אלא מותג בפני עצמו שיודע בדיוק מהו הבידול שלו, מהם הערכים העסקיים שלו, איך לדבר לקהל היעד שלו, איך ליצור תוכן ממוקד שמניב תוצאות, איך לעצב עבור עצמך תוכן, איך לעבוד עם דפי נחיתה, איך לבנות מוצרים חדשים וכמובן, ליווי צמוד מאשת מקצוע מנוסה שתעזור לך לנווט במים הסוערים של עולם העצמאות.

חד משמעית כן! הליווי מתאים לכל עסק – גם עסק חדש שרק עכשיו נבנה וגם עסק שכבר קיים ומרגיש שמשהו לא עובד בהתנהלות שלו. עסקים קיימים רבים נשארים במנטליות של ״עסק קטן״ במשך שנים ולא עושים צעדים שהופכים אותם למותגים, והמטרה של הליווי היא לקחת אותך יד ביד ולעזור לך לעבור את המשוכה הזו, כדי שמתחילתו העסק שלך יתפקד כמותג מבוקש לכל דבר.

במידה מסוימת. התהליך מובנה משום שמנסיוני, כך מתקבלות התוצאות הטובות ביותר, כאשר הידע המתקבל הוא ברור וידוע מראש. עם זאת, אני תמיד פתוחה לשמוע מהם הצרכים שלך ובמידה וניתן, נשנה את המפרט לפי הצורך שלך.

במידה ותרצי קודם לבחון את האווירה והוויב בינינו, זה בסדר לגמרי! במקרה כזה אני ממליצה לך להגיע לפגישת קריאייטיב שהיא פגישה יחידה בת 90 דק׳ הכוללת ליווי של שבועיים. במידה ואחרי הפגישה תרצי המשיך לליווי מלא, ניתן יהיה לעשות זאת 

שאלה מצוינת! אני מעצבת גרפית בעלת ניסיון של מעל ל-15 שנים בתחום, ועם ניסיון של 6 שנים כשכירה במשרדי פרסום בתפקידי קריאייטיב שונים – יצירת תוכן, ניהול מדיה, עיצוב גרפי ועוד. מעבר לכך, אני בוגרת לימודי מנהל עסקים ואימון בשיטת NLP, ומכאן ההכשרה לאמן וללוות בעלות עסקים.

במידה ותימצאי מתאימה לאחר שאלון ההתאמה, ונחליט להתקדם לתהליך ליווי, ניתן לשלם עבור התהליך בהעברה בנקאית בתשלום אחד או בחלוקה לעד 8 תשלומים באשראי/הוראת קבע (שלא תופסת מסגרת).