מדיניות משלוחים והחזרות

הינך מתבקשת לקרוא זה במלואו ובעיון, כתנאי מוקדם להתקשרות בין הצדדים.

1. החנות המקוונת משמשת לרכישת מוצרים דיגיטליים על ידי ציבור הגולשים באינטרנט בישראל ורשאים לרכוש בה בני 18 ומעלה, בעלי תא דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט בישראל ובעל כתובת מגורים בישראל אשר ברשותם כרטיס אשראי תקף בישראל.

2. תנאי מוקדם לתוקף הרכישה הוא אישור חברת כרטיסי אשראי לעסקה וגבייה.

3. גלישה בחנות ו/או רכישת המוצר ו/או שירות המוצעים למכירה בו, מהווה את הסכמתך לקבל ולנהוג על פי הוראות התקנון. לפיכך, אם אינך מסכים לתנאי מתנאיי התקנון זה, הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש בחנות.

4. תצוגת פריטים- מובהר כי ייתכנו לעיתים אי התאמות בין המוצר המוצג לפריט הנמכר בפועל מסיבות שונות, לרבות טכניות או שגגה בתום לב ובכל מקרה תמונות הפריטים המוצגות באתר הן לצורך המחשה בלבד.

5. מלאי ומחיר- רכישת מוצר באמצעות האתר תהא תלויה בזמינות המוצר במלאי ובעת ביצוע רכישה תיבדק זמינות המוצר במלאי וככל ויחסר הפריט מן המלאי, תימסר הודעה על כך לרוכש תוך זמן סביר ותינתן האפשרות לבטל ההזמנה או להזמין מוצר חלופי והכל לבחירת הרוכש. לא תעמוד טענה מצד המשתמש במקרה של הסרת פריט מן האתר ותהא הזכות המלאה של החנות לשנות מעת לעת את הפריטים המוצגים באתר / להסיר / להוסיף כל פריט ולשנות כל מחיר בהתאם לשיקול דעת של החנות בלבד וללא התראה מראש.

החזרות והחלפות

על פי תקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), תשע”א-2020, סעיף 6-א' סעיף קטן 7. יש הגבלת זכות ביטול והחזרת מוצרים למוצרים דיגיטליים. לפיכך אין זכות החזרה עסקה על מוצר דיגיטלי ולא יתבצע החזר כספי לאחר ביטול ההזמנה. לפרטים נוספים – ראו פירוט באתר המועצה לצרכנות.

https://www.consumers.org.il/category/remote-purchase